برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فصل بهار چه کفشی بپوشیم؟

چکیده کوتاه مطلب

کفش ها از مهمترین پوشاک فصل ها هستد بهار که می شود دیگر باید کم‌کم بوت و نیم بوت‌ها را کنار گذاشت و سراغ کفش‌هایی با طرح و رنگ بهاری رفت. بهار فصل مناسبی برای کفش‌های سنگین نیست، همانطور که در این فصل لباس‌هایتان خنک و خنک‌تر می شود کفش‌تان هم بهتر است حس و […]

کفش ها از مهمترین پوشاک فصل ها هستد بهار که می شود دیگر باید کم‌کم بوت و نیم بوت‌ها را کنار گذاشت و سراغ کفش‌هایی با طرح و رنگ بهاری رفت.
بهار فصل مناسبی برای کفش‌های سنگین نیست، همانطور که در این فصل لباس‌هایتان خنک و خنک‌تر می شود کفش‌تان هم بهتر است حس و حال سبک‌تری بگیرد.

*بهار فصل رنگ‌های روشن
حالا که طبیعت جلوه رنگارنگی به خود گرفته و از سردی و خمودی خارج شده شما نیز تنوع بیشتری به رنگ کفش‌هایتان بدهید.
سفید، آبی ، بنفش ، طوسی ، زرشکی ، قرمز ،نارنجی ….. در بهار هیچ محدودیتی برای رنگ ها نیست.
لطافت بهار را با طراوت کفش‌هایتان در هم بیامیزید و از این فصل زیبا لذت ببرید.

جنس کفش بهاره چه باشد ؟
کفش‌های نرم و سبک علاوه بر اینکه در زمان استفاده به کنترل درجه حرارت بدن کمک می کنند، دیدن آنها نیز احساس خنکی و چابکی در شما به وجود می آورد.
اغلب کفش‌هایی که از چرم نازک ساخته شده اند، پارچه‌های کتانی و یا مواد مصنوعی متخلخل، انتخاب‌های خوبی برای کفش‌های بهاره هستند.
به ویژه در این سال‌هایی که رفته رفته در بهار تعداد روزهای آفتابی و بدون باران بیشتر از گذشته شده‌اند کفش‌های پارچه‌ای تخت یا کالج وبندی می تواند انتخاب خوبی برای مردان وزنان و حتی کودکان باشند.

ساعت خرید کفش بهاره:
در بهار هم مانند سایر فصل‌ها عصر بهترین ساعت خرید کفش است چرا که تا این از ساعت روز بیشترین استفاده را از پا کرده‌ایم و پاها در متورم‌ترین و بزرگترین حالت خود هستند پس خرید کفش در این زمان باعث می شود که بعد از خرید از فشار وارده به پای خود متعجب نشوید.
کفش کتانی:
بی شک یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای اغلب فصول سال کفش‌های کتانی هستند. کفش‌های پیاده‌روی با رویه پارچه‌ای و همچنین اسنیکرهای سبک می تواند پیشنهاد خوب این روزها باشند.

کفش کالج:
کفش های ‌کالج هم برای آقایان مناسب هستند و هم طرفداران بسیاری در بین خانم ها دارند.
این کفش‌ها به راحتی با انواع شلوارهای جین، کتان و حتی پارچه‌ای ست می شوند پس با خیال راحت می توانید یکی از این کفش‌ها را تهیه کنید و در استایل بهاره‌تان مورد استفاده قرار دهید.
صندل: اگر اهل چک کردن خبرهای هواشناسی باشید در روزهایی که مطمئن هستید از باران خبری نیست صندل‌ها هم گزینه‌های خوبی هستند، اتفاقا یک مزیت استفاده از صندل در روزهای آفتابی بهار در مقایسه با تابستان این است که آفتاب بهار برای پوست پای شما ملایم تر از تابستان خواهد بود.
البته فراموش نکنید کفش‌هایی که کاملا روی آن باز یا با بند پوشانده شده است مناسب پیاده روی‌های طولانی چه در خیابان و چه طبیعت و … نیستند.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
دیدگاه خود را بنویسید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
0